Pengurusan

PENGURUSAN

MOHD KHAIR NGADIRON
Pengarah Urusan / Ketua Pegawai Eksekutif
mkhair@itbm.com.my
(Sila hubungi Noraini Abdul Aziz (603) 4145 1803 / noraini@itbm.com.my atau Noor Azlina Ahmad (603) 4145 1804 / azlina@itbm.com.my) 

SAKRI ABDULLAH
Pengurus Besar
sakri@itbm.com.my
(Sila hubungi Siti Humairah Ahmad Jais (603) 4145 1887 / humaira@itbm.com.my)

SITI RAFIAH SULAIMAN
Ketua Jabatan Terjemahan & Latihan
s.rafiah@itbm.com.my
(Sila hubungi Norliana Azizan (603) 4145 1902 / norliana@itbm.com.my)  
 

MOHD KHAIRULANUAR MANSHOR
Ketua Jabatan Komunikasi, Jualan & Pemasaran
anuar@itbm.com.my
(Sila hubungi Nurul Fareha Mokhtar (603) 4145 1811 / fareha@itbm.com.my)  

ABD KHALIL ZALMI KAMARAZAMAN
Ketua Jabatan Penerbitan
khalil@itbm.com.my
(Sila hubungi Nur Athirah Zakara (603) 4145 1924 / athirah@itbm.com.my)  

MOHD ROZLAN MOHAMED NOOR
Ketua Jabatan Buku Malaysia 
rozlan@itbm.com.my
(Sila hubungi Siti Syafiqah Abdul Malik (603) 4145 1992 / syafiqah@itbm.com.my)

HASNAFIDAH MD HANAPI
Ketua Bahagian Kewangan & Perolehan
hasna@itbm.com.my

SITI ROHAIZAH HAMZAH
Ketua Bahagian Pengurusan & Sumber Manusia
rohaizah@itbm.com.my